Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

Ви тут: Новини >> Кременчук придбав власну машину для перевезення медичного кисню

Кременчук придбав власну машину для перевезення медичного кисню

Січень 28, 2021

Лікарня інтенсивного лікування «Кременчуцька» поповнилася автомобілем з цистерною для перевезення медичного кисню.  Цього тижня його доставили  до Кременчука. Машину використовуватимуть для доставки кисню від підприємства-виробника до лікувальних закладів міста. У разі нагальної потреби її можна буде використовувати як ємність для зберігання і подачі кисню пацієнтам у закладах, де немає стаціонарних кріоциліндрів великого об’єму.

Такий спецавтомобіль  Кременчуку вкрай необхідний, особливо зараз, коли багато людей хворіють на COVID-19 та пневмонії. Якщо ситуація щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію стабілізується, цистерну можна буде встановити стаціонарно, а автомобіль використовувати для інших потреб лікувального закладу.

Як зазначає міський голова Віталій Малецький, міська влада й надалі працюватиме у напрямку оснащення лікарняних закладів усім необхідним.

Фотогалерея