Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

27 °C

Ви тут: Новини >> Учитель Кременчуцької гімназії №22 Анна Селезньова увійшла до п’ятірки кращих учителів української мови та літератури Полтавщини

Учитель Кременчуцької гімназії №22 Анна Селезньова увійшла до п’ятірки кращих учителів української мови та літератури Полтавщини

Лютий 03, 2021

У листопаді минулого року в Україні розпочався перший (зональний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021». Цього року він проходив у нетрадиційному форматі. Конкурсні випробування проходили дистанційно, педагогам необхідно було показати  вміння організовувати освітній процес у дистанційному форматі.

Цього року змагання проходили у  номінаціях: «Керівник закладу освіти»,  «Математика», «Трудове навчання», «Українська мова та література».

          Переможницю першого (міського) туру конкурсу, учителя української мови та літератури  Кременчуцької гімназії №22 Анну Селезньову у відбірковому етапі другого (обласного) туру конкурсу із 49 її колег, конкурсантів з Полтавщини, було обрано до   п’ятірки кращих учасників конкурсу.

Під час фінального етапу другого туру конкурсу, який проходив 25 - 26 січня 2021 року на базі ПІППО ім. М.В.Остроградського в дистанційному режимі, Анна Селезньова достойно пройшла випробування з використанням дистанційних технологій та стала Лауреатом другого (регіонального) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2021» у номінації «Українська мова та література» .

4 лютого у Полтавському художньому музеї імені М.Ярошенка відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців та лауреатів другого (регіонального) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2021».  Фінал конкурсу заплановано на квітень 2021 року.