Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

11 °C

Ви тут: Новини >> «Тематичний жанр в творчості Наталії Юзефович» - оновлена експозиція творів живопису з фондової колекції галереї

«Тематичний жанр в творчості Наталії Юзефович» - оновлена експозиція творів живопису з фондової колекції галереї

Лютий 10, 2021

10 лютого 2021 року в виставкових залах картинної галереї починає працювати оновлена експозиція  «Тематичний жанр в творчості Наталії Юзефович», на якій представлені твори живопису  з фондового зібрання галереї. 

Тематична картина має певний сюжет, ідею, подію. В ній можуть поєднуватись пейзажний, портретний, історичний, релігійний напрямки.         

Наталія Володимирівна часто і охоче зверталась до тематичного жанру, особливо в пізній період творчості, коли вона була вже досить відомою майстринею.  Твори художниці, виконані в цьому жанрі – справжні розповіді про життя і долі людей, історичні події і її власне ставлення до них. Підбірка робіт в тематичному жанрі надасть відвідувачам чудову нагоду ознайомитись зі ще одним напрямком творчості видатної художниці і нікого не залишать байдужим. Експозиція  триватиме до кінця 2021 року, відвідати її можна щодня, окрім понеділка, з 10.00 до 17.00.

 

Адреса галереї: вул. Космічна, 9