Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Молодих кременчужан запрошують долучитися до визначення муніципального індексу благополуччя молоді

Молодих кременчужан запрошують долучитися до визначення муніципального індексу благополуччя молоді

Лютий 18, 2021

 

До опитування щодо визначення муніципального індексу благополуччя  запрошуються молоді люди віком від 14 до 35 років.

 

Зробити це просто, слід перейти  за посиланням https://ibm.kremen.gov.ua/, та відповісти на питання щодо різних сфер життєдіяльності нашого міста. 

 

Індекс благополуччя молоді (ІБМ) є дієвим інструментом зв‘язку між молоддю та владою, який спрямовує спільні зусилля на вирішення найбільш актуальних проблем.

За його результатами буде визначено Інтегральний індекс, який охоплює показники освіти, здоров’я, безпеки, доступу до інформаційно-комунікаційних технологій, а також економічних, громадських та політичних можливостей. ІБМ дозволить комплексно оцінити рівень благополуччя молоді у місті та допоможе визначити пріоритети у роботі міської влади.

Нагадаємо, Кременчук був одним з перших міст в Україні, де розпочали визначати Індекс благополуччя молоді і враховувати його показники при формуванні місцевої політики. Попереднє опитування 2019 року показало, що найбільше турбувало нашу молодь відчуття безпеки на вулицях міста.

Міська влада врахувала думку молоді і сьогодні у Кременчуці реалізовано проєкт «Безпечне місто». Встановлено камери відеоспостереження поблизу закладів освіти та у людних місцях, створено ситуаційний центр. За допомогою отриманої інформаціі поліцією вже розкрито декілька злочинів. Моніторинг ситуації на вулицях міста ведеться цілодобово.

Отже, думка кожного з вас важлива!

Теги: #Новини