Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці запрацював ситуаційний центр проєкту «Безпечне місто»

У Кременчуці запрацював ситуаційний центр проєкту «Безпечне місто»

Березень 11, 2021

До втілення цього проєкту в життя місто йшло кілька років. У грудні 2018 року Кременчуцькою міською радою було прийняте рішення «Про затвердження Програми впровадження інформаційно-аналітичної системи «Безпечне місто» у Кременчуці на 2019-2021 роки».  Вже у 2019 році  кременчуцький проєкт «Безпечна школа»  здобув перемогу у  Полтавському обласному конкурсі розвитку територіальних громад конкурсі, що дозволило залучити кошти з обласного бюджету на  встановлення системи відеоспостереження у 8-ми школах міста.

У 2020 році проєкт «Впровадження сучасних інформаційних технологій для створення безпечного середовища громади Кременчука»  брав участь і здобув перемогу у Всеукраїнському громадському бюджеті. Ним було передбачено встановлення камер відеоспостереженя у  всіх закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо, створення ситуаційного центру, куди стікатиметься інформація  і можна буде стежити за ситуаціями та подіями в режимі онлайн. Завдяки активності жителів міста, їх бажанню зробити його безпечнішим кременчуцький проєкт “Безпечне місто” під час голосування  здобув найбільше голосів -  8250  або 44,45%. На його реалізацію з державного фонду регіонального розвитку  було залучено понад 12,7 млн. грн.. Завдяки цим коштам у Кременчуці було встановлено 482 камери відеоспостереження та створено єдиний ситуаційний центр, в якому відбувається цілодобове спостереження за безпекою в місті.

           Сьогодні  депутати Кременчуцької міської ради мали можливість побачити, як працює система «Безпечне місто» та ситуаційний центр, куди надходить інформація з усіх камер відеоспостереження.

          Міський голова Віталій Малецький подякував представникам депутатського корпусу, які підтримали  рішення про впровадження у Кременчуці системи «Безпечне місто» та кременчужанам, які активно голосували за проект. Він зазначив, що система відеоспостереження зробить Кременчук безпечнішим, дозволить більш ефективно працювати правоохоронцям та   службі допомоги мера кременчужанам.

Цей проєкт  триватиме і надалі.  Серед пріоритетних напрямків – розширення кількості вузлів відеоспостереження за рахунок підключення вже існуючих камер не залежно від форм власності, впровадження додаткових функцій аналітики для моніторингу необхідних параметрів, факторів впливу на ситуацію, розпізнавання, сповіщення, зв’язку, контролю та керування подіями.

 

 

Фотогалерея