Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

1 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Питання будівництва меморіально-культового комплексу у мікрорайоні «Озерний» вивчатиме робоча група

Питання будівництва меморіально-культового комплексу у мікрорайоні «Озерний» вивчатиме робоча група

Березень 11, 2021

Сьогодні на пленарному засіданні сесії Кременчуцької міської ради  депутати прийняли рішення «Про початок роботи по внесенню змін до детального плану території мікрорайону «Озерний».

З пропозицією  щодо розміщення на місті старого єврейського кладовища мікрорайону «Озерний» меморіально-культового комплексу та будівництво будівель культової споруди паломницького центру для обслуговування меморіально-культового комплексу звернувся релігійний фонд «Релігійна громада іудеїв «Бейт Ахаїм».

Як повідомив міський голова Віталій Малецький. у Кременчуці буде створено робочу групу, до складу якої увійдуть відповідні фахівці та представники громадськості, в тому числі і громадських та релігійних організацій, яка детально вивчатиме дане питання.  Її засідання проводитимуться  прозоро.  На даний же час розпочинається лише робота   із внесення змін до детального плану території мікрорайону «Озерний».