Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

9 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває другий етап вакцинації від COVID-19

У Кременчуці триває другий етап вакцинації від COVID-19

Березень 16, 2021

Як повідомила заступник міського голови Ольга Усанова, відповідно до Дорожньої карти з проведення вакцинації від COVID-19 в Україні спочатку вакцинують усіх, хто найбільше потребує захисту і допомагає іншим. Це медики, військовослужбовці, працівники соціальної сфери, літні люди, педагоги тощо. Затверджено 5 відповідних етапів вакцинації.

У Кременчуці розпочато другий етап вакцинації. Станом на 15 березня вакциновано 690 осіб, серед яких 681 медик. Працюють дві мобільні бригади з імунізації.

Сьогодні можна записатися до листа очікування вакцинації від COVID-19 у Кременчуці

⤵️ через Департамент охорони здоров‘я

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeu5Yebhq8QKm.../viewform

або зателефонувавши своєму сімейному лікарю. Станом на 15 березня 2021 року до листа очікування вакцинації від COVID-19 у сімейних лікарів записалось 356 осіб.

Можна записатися на вакцинацію також

⤵️ Через сайт Міністерства охорони здоров‘я України

https://vaccination.covid19.gov.ua/

⤵️Через портал Дія

https://id.diia.gov.ua/

При наявності вільної дози, яка з'явилася внаслідок наявності протипоказів або відмови від вакцинації запланованого контингенту, Вам зателефонують з тимчасового пункту щеплення та повідомлять про час і місце вакцинації.

В першу чергу на вакцинацію з листа очікування будуть запрошуватися ті категорії населення, які віднесенні до другого-четвертого етапів вакцинації, а також учасники антитерористичної операції; працівники органів державної влади та місцевого самоврядування; лідери і представники релігійних організацій; журналісти, спортсмени, діячі сфери культури, старші 60 років.

Всі інші бажаючі отримати безкоштовне щеплення від COVID-19, які запишуться на вакцинацію, будуть запрошені відповідно до затверджених етапів вакцинації в Україні.