Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Вартість перевезення на автобусному маршруті № 117 «Кременчук – Придніпрянське» зменшиться

Вартість перевезення на автобусному маршруті № 117 «Кременчук – Придніпрянське» зменшиться

Березень 19, 2021

Виконавчий комітет Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області прийняв рішення, відповідно до якого  визначено переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Кременчуцької міської територіальної громади № 117 «Кременчук – Придніпрянське» приватне підприємство «Союз-Авто-Експрес» (об’єкт № 1, протокол засідання конкурсного комітету по розгляду конкурсних пропозицій та визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування Кременчуцької міської територіальної громади від 11.03.2021 № 1).

Варто відзначити, що автобусний маршрут № 117 «Кременчук – Придніпрянське» існував і раніше, але усі дозволи перевізники отримували в області, тож вплинути на якість перевезення чи його вартість міська влада Кременчука не мала змоги. Після приєднання  Потоківської сільської територіальної громади Кременчуцького району Полтавської області (сіл Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка) до Кременчуцької міської територіальної громади Полтавської області даний маршрут тепер має затверджуватися саме у Кременчуці, а отже і працювати відповідно до вимог, які діють для усіх міських перевідників. Тож і вартість перевезення на даному маршруті має бути зменшеною до 6 гривень,  у звичайному режимі до  4 гривень зі збереженням усіх пільг.  

За такою ціною громадяни зможуть їздити одразу після укладання відповідного договору на виконання транспортних послуг з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування Кременчуцької міської територіальної громади № 117 «Кременчук – Придніпрянське» з приватним підприємством «Союз-Авто-Експрес».