Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

7 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Роботу кальянних заборонено

Роботу кальянних заборонено

Квітень 06, 2021

Таке рішення 6 квітня ухвалили на засіданні комісії з питань ТЕБ і НС.  Заборона вступає в дію з 00.00 год. 7 квітня. Триватиме вона до 00.00. год. 21 квітня.

Окрім того, через різке  погіршення епідемічної ситуації на території Кременчуцької міської територіальної громади  та з метою вжиття необхідних додаткових заходів для відвернення загрози, забезпечення безпеки і здоров’я громадян та запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Кременчуці до 00.00. год. 21 квітня заборонено:

 

приймати відвідувачів у закладах культури і проведення культурних масових заходів (розважальних, соціальних, рекламних та інших);

 

роботу торговельно-розважальних центрів в частині діяльності розважальних закладів;

 

роботу розважальних закладів (дискотеки, нічні клуби тощо).

 

 Щодо кальянів, то їх куріння забороняється не тільки у приміщеннях закладів громадського харчування, а також  на літніх (сезонних) майданчиках, на території Кременчуцької міської територіальної громади.

 

Варто зазначити, що подібні заборони  встановлюються для того, щоб уникнути появи ймовірних джерел колективного зараження кременчужан.

 

Відповідно до рішення комісії з птань ТЕБ і НС суб’єктам господарювання незалежно від форми власності, діяльність яких пов’язана з прийомом та обслуговуванням населення (спортивні зали, фітнес-центри, кінотеатри, торговельні заклади, ринки, організація перевезення пасажирів на міських та міжміських маршрутах тощо) і надалі необхідно  посилити виконання протиепідемічних заходів а також   внести зміни до режимів роботи закладів із метою розмежування і недопущення скупчення людей у громадських місцях (зупинки, транспортні перевезення, торгівельні заклади тощо).

Теги: #Новини