Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці дано старт XVІ благодійній акції «Серце до серця»

У Кременчуці дано старт XVІ благодійній акції «Серце до серця»

Квітень 07, 2021

Наразі у Кременчуці проходить XVІ благодійної акції «Серце до серця», в рамках якої триває збір коштів для  порятунку життя і здоров’я маленьких кременчужан.   Цього року за зібрані кошти планують придбати медичне обладнання в неонатальне відділення пологового будинку Кременчука. 

Із 1 квітня вуличною акцією було дано старт акції «Серце до серце». Волонтери благодійного марафону розповідали містянам про хід і цілі проведення акції. Заходи проводилися та надалі проводитимуться з дотриманням карантинних вимог.

Окрім того, наразі триває збір лотів для проведення благодійного онлайн-аукціону. Триватиме він до 25 квітня. Ними можуть бути уроки, майстер-класи, сертифікати на враження; вироби ручної роботи; різні незвичайні речі тощо. Більше інформації про хід проведення акції  в соціальній мережі ФБ за посиланням:  https://www.facebook.com/groups/sercedoserca.kremenchuk

 

За всю історію проведення благодійного марафону  кременчужанами з небайдужими серцями задля порятунку дитячих життів  було зібрано понад 1,5 млн. гривень.  Зокрема, за результатами зібраних коштів у рамках акції «Серце до серця» Кременчук упродовж кількох років є абсолютним всеукраїнським лідером. XV благодійний марафон не став винятком. Незважаючи на складнощі в проведенні благодійних заходів через коронавірусну хворобу, і  минулого разу кременчужани посіли І-е місце у всеукраїнському рейтингу, спрямувавши у Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця»  506 тис. 939 грн.. 

Нагадаємо, традиційними організаторами благодійної акції «Серце до серця» є Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, ВБФ «Серце до серця»  за  підтримки міської влади.

Теги: #Новини

Фотогалерея