Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> Відбулися заняття міської комісії з питань евакуації

Відбулися заняття міської комісії з питань евакуації

Квітень 07, 2021

Рішенням виконавчого комітету від 02.04.2021 № 428 «Про міську комісію з питань евакуації» у зв’язку з кадровими змінами проведено уточнення штатно посадового списку комісії та затверджено її склад. Сьогодні у виконкомі з дотриманням протиепідемічних вимог  було проведено заняття з оновленим складом міської комісії з питань евакуації.

Розпочав заняття перший заступник міського голови – голова місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Володимир Пелипенко.  Він  охарактеризував техногенно-екологічну обстановку на території Кременчуцької міської територіальної громади та інформував для чого створено постійно діючий орган міську комісію з питань евакуації.

Голова міської  комісії з питань евакуації Руслан Шаповалов  довів до складу комісії інформацію про нормативно-правові засади діяльності та основні завдання груп забезпечення евакуаційних заходів.

Також на занятті були розглянуті основні поняття з евакуації, призначення, склад та завдання міської комісії з питань евакуації, перелік нормативних документів з питань евакуаційних заходів, порядок оповіщення та інші питання що стосуються роботи комісії.

Теги: #Новини

Фотогалерея