Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ НАДІЇ НІКІТІНОЇ «НАДИХАЮЧИСЬ ЖИТТЯМ»

ВІДКРИТТЯ ПЕРСОНАЛЬНОЇ ВИСТАВКИ НАДІЇ НІКІТІНОЇ «НАДИХАЮЧИСЬ ЖИТТЯМ»

Квітень 08, 2021

         9 квітня 2021 року в картинній галереї Наталії Юзефович відкривається персональна виставка живопису «Надихаючись життям», кременчуцької художниці Надії Нікітіної (Шаціло).

 

      Персональна виставка для кожного митця це джерело  натхнення,  підведення підсумків, поштовх продовжувати працювати, спосіб познайомити глядачів зі своїми новими творами.

 

       Нинішня персональна виставка пані Надії  вже друга, що проходить і нашій галереї.  Як говорить художниця: «Ця виставка – чергова моя розповідь про те чим живу, чим надихаюсь, що не залишає мене байдужою, що відчуваю та вмію». 

       В  експозиції   представлена 41 робота. Частина  творів виставляється вперше, деякі вже експонувались на міжнародних виставках, обласних та міських.

        Експозиція дуже різноманітна як по тематиці, сюжетах,  так і по техніці виконання. Відвідувачі побачать на полотнах дивовижну українську природу і міські пейзажі, мальовничі квіткові та сповнені змісту натюрморти, портрети дорогих для художниці людей та просто знайомих.

 

      

 

       Експозиція триватиме до 16 травня 2021 року, відвідати її можна щодня, окрім понеділка, з 10.00 до 17.00. Вхід вільний за умови наявності захисної маски.

Адреса галереї: вул. Космічна, 9

Facebook: Кг Наталії Юзефович

Теги: #Новини