Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розпочато енергомодернізацію будівель дитячих садочків та шкіл

У Кременчуці розпочато енергомодернізацію будівель дитячих садочків та шкіл

Квітень 16, 2021

У Кременчуці за сприяння народного депутата України Юрія Шаповалова та завдяки Європейському банку реконструкції та розвитку розпочато реалізацію проєкту «Підвищення енергоефективності громадських будівель у м. Кременчук».   

Ним передбачається провести різні види робіт із енергомодернізації на 66 об’єктах громадської сфери, де планується здійснити повну термомодернізацію будівель із заміною вікон і інших конструкцій на енергоощадні, утепленням стін,   встановленням ІТП тощо.

Міський голова Віталій Малецький разом зі своїми заступниками та депутатом Кременчуцької міської ради Олександром Яциною проінспектували хід виконання робіт у рамках проєкту, що розпочаті  в  Кременчуцькому ліцеї № 25 «Гуманітарний колегіум». Наразі там  компанією  “ART-PROJE” ТОВ (Азербайджан), що стала переможцем тендеру, проводиться заміна старих дерев’яних  вікон і дверей на сучасні металопластикові, які є більш енергоефективними.  Загалом у навчальному закладі  буде замінено 165 кв. м. вікон та близько 70 кв. м. дверей. Крім того, буде встановлено індивідуальний тепловий вузол. Як показує практика, встановлення сучасного  ІТП дозволяє майже на третину зменшити витрати теплової енергії  та зекономити бюджетні кошти.

Поспілкувавшись із виконавцем робіт, який має досвід роботи в  сфері енергомодернізації, міський голова Віталій Малецький поставив перед будівельниками  завдання завершити реалізацію проєкту за  всіма об’єктами до початку нового опалювального сезону.

 

 

 

Фотогалерея