Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Щороку у КНМП «Лікарня відновного лікування» проходять курс реабілітації понад 550 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Щороку у КНМП «Лікарня відновного лікування» проходять курс реабілітації понад 550 учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Квітень 26, 2021

У Кременчуці проживає 2263 особи з числа ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих осіб. З метою надання їм необхідної медичної допомоги та реабілітації на базі КНМП «Лікарня відновного лікування» (водолікарня) було створене і успішно функціонує спеціалізоване терапевтичне відділення для реабілітації учасників ліквідації на ЧАЕС на 30 ліжок, яке фінансується за рахунок  міського бюджету.

 Щороку його фінансування   збільшується, так у  2020 році  воно складало 266 тис. грн.., у 2021 – 400 тис. грн.. Ліквідатори, які проходять тут лікування та реабілітацію, повністю забезпечені медикаментозними засобами за бюджетні кошти. У 2017  після капітального ремонту, вартість якого понад 1,5 млн. грн.., відкрите сучасне фізіотерапевтичне відділення. У 2020 році капітально відремонтовано кабінет гідропатії та встановлено в ньому сучасне обладнання.

Для ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС та постраждалих осіб у відділенні доступно понад 20 видів фізіотерапевтичного лікування: цілющі  ванни ( більше 10 видів), лікувальна фізкультура, масаж, апаратна фізіотерапія, лікувальний басейн, мінеральні води, тощо. Чорнобильці мають змогу відвідувати лікувальний басейн, спелеокамеру, оснащений сучасними тренажерами кабінет ЛФК. 

Фотогалерея