Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розпочали підготовку до літнього відпочинку і оздоровлення дітей

У Кременчуці розпочали підготовку до літнього відпочинку і оздоровлення дітей

Квітень 28, 2021

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головування першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на якому  розглядали питання про підготовку до купального сезону 2021 року та літнього відпочинку і оздоровленню дітей, визначення, облік та обладнання місць масового відпочинку населення на водоймах Кременчуцької міської територіальної громади.

За інформацією керівника департаменту у справах сімей та дітей Андрія Макарова у Кременчуці розпочато роботу з підготовки до літнього оздоровлення дітей влітку 2021 року.  Відповідно до рішення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської  області № 392 від 23 березня 2021 року з метою належної організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку  поточного року , оперативного реагування на проблеми, що можуть виникнути в ході підготовки та проведення оздоровчої кампанії протягом 2021 року,  створено міський штаб з організації оздоровлення та відпочинку дітей Кременчуцької міської територіальної громади влітку 2021 року та затверджено його склад.  Рішенням виконавчого комітету № 444 від затверджено 02.04.2021 року затверджено мережу закладів, які будуть надавати послуги з оздоровлення та відпочинку дітей Кременчуцької міської територіальної громади влітку 2021 року  та план заходів щодо підготовки та проведення цьогорічної літньої  оздоровчого кампанії. За словами Андрія Макарова, позаміські заклади оздоровлення та відпочинку зможуть працювати в умовах «жовтого» та «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, але за умови суворого дотримання карантинних вимог.  Вони зможуть прийняти лише 50 % дітей від  свої проектної потужності. Начальник управління у справах сімей та дітей також повідомив, що влітку цього року працюватимуть лише 4 позаміські заклади оздоровлення та відпочинку - «Зоряний» (Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області), «Супутник» (Кременчуцька міська рада Кременчуцького району Полтавської області), «Сонячний» (ПАТ «Укртатнафта») «Ерудит» (Кременчуцький педагогічний коледж імені А. С. Макаренка). Табір «Енергетик» цього року не працюватиме.

Планується, що позаміські табори відпочинку розпочнуть свою роботу з 1 червня 2021 року.