Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У зв’язку із послабленням карантину на міських маршрутах збільшилася кількість громадського транспорту

У зв’язку із послабленням карантину на міських маршрутах збільшилася кількість громадського транспорту

Травень 07, 2021

 За інформацією начальника управління транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслана Івашини відповідно до рішення  регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області, з 00 год. 00 хв. 07 травня 2021 р. на території області почали діяти карантинні заходи ,,жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

          Враховуючи те, що відповідно до цього рішення  скасовано режим спецперевезень, сьогодні кількість громадського транспорту, як комунального, так і приватного,  на міських маршрутах збільшилася. Пасажирські перевезення здійснюють 120 транспортних засобів приватної форми власності та 45 - КП «Кременчуцьке тролейбусне управління», в тому числі 8 автобусів на маршруті № 25 та 1 на маршруті №10А.

          В той же час Руслан Івашина зауважив, що перевезення  мають здійснюватися з урахування карантинних вимог «жовтого» рівня епідеміологічної небезпеки  відповідно до  кількості сидячих місць у салонах автотранспорту.