Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

26 °C

Ви тут: Новини >> Наступного тижня до Кременчука має надійти чергова партія вакцини проти COVID-19

Наступного тижня до Кременчука має надійти чергова партія вакцини проти COVID-19

Травень 07, 2021

Сьогодні на засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Кременчуцької міської територіальної громади керівник департаменту охорони здоров’я Максим Середа повідомив, що у Кременчуці триває вакцинація проти COVID-19.

 Станом на сьогоднішній день у місті щеплено 4617 осіб, в тому числі 1424 медичних працівника. Протягом останніх трьох днів у Кременчуці використано 1200 доз вакцини AstraZeneca корейського виробництва. Вакцинували медичних працівників, працівників освіти, осіб віком 65+  та з числа маломобільних груп населення. Вакцинація триває. На сьогоднішній день у місті є 400  доз вакцини CoronaVac китайського виробництва.

Крім того, сьогодні у Кременчуці працює виїзна бригада медиків з Полтави, які проводять щеплення  100 працівників МНС вакциною Pfizer американського виробництва.

Головний медик міста зазначає, що наступного тижня  місто має отримати чергову партію вакцини проти COVID-19, тому кременчуцькі медики зможуть активізувати процес вакцинації.  Він нагадав, що кременчужани, які бажають вакцинуватися проти коронавірусу, можуть записатися до листа очікування вакцинації від COVID - 19 у своїх сімейних лікарів.