Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

10 °C

Ви тут: Новини >> 7 травня проти COVID - 19 щеплено 54 особи із числа маломобільної категорії населення та осіб, що за ними доглядають.

7 травня проти COVID - 19 щеплено 54 особи із числа маломобільної категорії населення та осіб, що за ними доглядають.

Травень 08, 2021

7 травня проти COVID - 19 вакцинальною бригадою комунального некомерційного медичного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N3" м. Кременчука щеплено 54 особи із числа маломобільної категорії населення та осіб, що за ними доглядають.

Також виїздною вакцинальною бригадою із міста Полтава щеплено 129 кременчужан, працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

4800 жителів Кременчука щеплені від початку вакцинальної кампанії однією дозою.

Вакциновані 1424 медичних працівники.

Наразі щеплення продовжує проводити виїздна бригада з імунізації комунального некомерційного медичного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги N 3" м. Кременчука за місцем проживання пацієнтів.

Записатися на вакцинацію можна у сімейного лікаря або соціального робітника територіального центру, які обслуговують даних громадян.

Також цією вакциною щеплюють педагогів, які задіяні в організації та проведенні зовнішнього незалежного оцінювання, за списками Департаменту освіти.