Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

20 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Цими вихідними щеплення від коронавірусу можуть зробити всі бажаючі

Цими вихідними щеплення від коронавірусу можуть зробити всі бажаючі

Червень 11, 2021

У Кременчуці, як і минулими вихідними, 12 і 13 червня працюватиме мобільний Центр вакцинації населення від COVID -19, який розташований на базі приміщення Кременчуцького ліцею N 11 "Гарант" за адресою: вулиця Першотравнева, 53.

 

Прийматимуть на вакцинацію у ньому з 08.00 до 20 .00 год..

 

Щеплення робитимуть вакциною CoronaVac від китайського виробника. Вона має високу ефективність, схвалена ВООЗ, входить у сертифікат вакцинації. Всі, хто отримав щеплення у Центрах вакцинації минулими вихідними, почуваються добре. Щеплення буде безкоштовне.

 

У ці дні вакцинацію від вірусу нового типу в центрі робитимуть усім бажаючим, навіть тим, хто не має місцевої реєстрації. При собі громадянин повинен мати паспорт, ідентифікаційний код і декларацію з сімейним лікарем.  Якщо ж такої не має, то у вихідні дні, 12 і 13 червня, в тимчасовому центрі масової вакцинації буде можливість укласти договір на медичний супровід із сімейними лікарями.  

 

 

Записатися на щеплення можна за телефонами Центру вакцинації: 063 338 02 31; 063 337 91 50; у сімейного лікаря або в додатку "Дія".

 

 

Не пропустіть можливості захистити себе та своїх близьких від небезпечної коронавірусної хвороби.

Теги: #Новини