Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький: "У Першій міській лікарні сьогодні відкрили відділення реабілітації хворих після інсульту"

Міський голова Віталій Малецький: "У Першій міській лікарні сьогодні відкрили відділення реабілітації хворих після інсульту"

Червень 18, 2021

Міський голова Віталій Малецький зазначає: " Лікування інсультів набуло особливої актуальності у часи пандемії коронавірусу, оскільки порушення мозкового кровообігу є одним з частих ускладнень коронавірусноі хвороби, яке вражає пацієнтів незалежно від віку. Перша міська лікарня визначена одним з чотирьох підприємств в області для надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті. У лікарні проводиться сучасна терапія інсульту - тромболізіс, що зменшує смертність та інвалідізацію.

Проведення тромболізісу для пацієнтів безкоштовне (також КТ-діагностика до процедури тромболізісу та після, медикаментозне забезпечення, цілодобовий нагляд). За сучасними вимогами лікування пацієнт з гострим інсультом знаходиться у відділенні неврології 7 діб, подальша доля пацієнта зазвичай не вирішена.

Робота відділення реабілітації вирішить подальшу адаптацію пацієнта в фізичному, психологічному та соціальному направленні. Своєчасно розпочата реабілітація зможе попередити інвалідизацію пацієнтів.

Відділення розраховане на 12 ліжок та має пропускну спроможність до 300 пацієнтів на рік. Відділення забезпечене необхідним обладнанням та інвентарем, пройшли відповідну перепідготовку та підвищення кваліфікації лікарі і медичні сестри.

Вітаю усіх працівників галузі охорони здоров‘я з Днем медичного працівника! Бажаю міцного здоров‘я, злагоди та добробуту Вам та Вашим родинам!"

Фотогалерея