Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці відзначили Міжнародний день Дніпра

У Кременчуці відзначили Міжнародний день Дніпра

Липень 05, 2021

3 липня 2021 року у Кременчуці за ініціативи відділу екологічної безпеки Кременчуцької міської ради відбулася соціально-екологічна  акція, присвячена   Міжнародному дню Дніпра.

Учасники акції взяли участь у  екозмаганні «Очищаємо берег Дніпра від побутового сміття» та  прибирали  прибережну зону річки. Команди-переможці отримали призи.

Для переможців конкурсу дитячих малюнків «Дніпро очима дітей» цього дня організували катання на «піратському» кораблі. Під час екскурсії співробітники РЛП «Кременчуцькі плавні»  розповідали  дітям та їх батькам про Дніпро, його історію, багату флору і фауну, а також необхідність відповідального ставлення та раціонального використання водних ресурсів.

У парку культури та відпочинку «Придніпровський» РЛП «Кременчуцькі плавні» було створено виставку, за допомогою якої кременчужани та гості міста могли познайомитися з інформацією про  регіональний ландшафтний парк, побачити на карті де він знаходиться, дізнатися про  рослини, в тому числі і рідкісні, які є на його території,  птахів та звірів, які його населяють, а також про те, що дозволено і що заборонено робити на території РЛП.

 

Фотогалерея