Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці проводяться регіональні командно-штабні навчання з органами управління і силами цивільного захисту

У Кременчуці проводяться регіональні командно-штабні навчання з органами управління і силами цивільного захисту

Липень 06, 2021

Відповідно до плану основних заходів цивільного захисту на 2021 рік  6 - 8 липня на території Полтавської області з метою визначення стану готовності ланки цивільного захисту населення до виконання завдань за призначенням проводяться регіональні командно-штабні навчання з органами управління і силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту.

Командно-штабні навчання проводяться і у нашому місті. У зв’язку з цим  міським головою Віталієм Малецьким сьогодні  підписане розпорядження «Про переведення Кременчуцької місцевої ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області в ступінь готовності Повна». Міський голова поставив перед керівним складом місцевої ланки ЄДС ЦЗ,  керівниками  відповідних структурних підрозділів виконавчого комітету Кременчуцької міської ради, підприємств, установ організацій завдання розпочати виконання заходів з переведення в режим  функціонування в умовах особливого періоду.

Під час навчань відпрацьовуватимуться надзвичайні ситуації, які можуть виникнути на території міста,  дії органів управління та сил цивільного захисту щодо реагування на них, проведення аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт тощо.

До уваги кременчужан! Командно-штабні навчання у Кременчуці триватимуть протягом трьох днів -  6-8 липня. У період їх проведення прохання не хвилюватися, зберігати спокій та займатися своїми звичайними   справами.