Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває енергомодернізація об’єктів соціальної сфери

У Кременчуці триває енергомодернізація об’єктів соціальної сфери

Липень 20, 2021

У Кременчуці триває  енергомодернізація дитячих садочків, лікарень  та шкіл. Роботи із заміни вікон, дверей, утеплення будівель та встановлення індивідуальних теплових пунктів  будуть проведені у 67 закладах соціальної сфери. Впроваджується  даний проєкт за ініціативи міського голови Віталія Малецького, народного депутата України Юрія Шаповалова та за сприяння Європейського банку реконструкції та розвитку.

Кілька тижнів тому  роботи з енергомодернізації почали проводити у  Кременчуцькому закладі дошкільної освіти комбінованого типу № 18. Старі дерев’яні вікна замінюють на сучасні, енергозберігаючі, металопластикові. Наразі ці роботи виконані більш ніж на 90%.   На даний час у  закладі проведено заміну 331 кв.м. остеклення.  Наступним кроком стане утеплення фасаду дитячого садочка  та встановлення індивідуального теплового пункту.

Триває  заміна старих вікон на сучасні металопластикові і у КНМП «Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня» (міський пологовий будинок). Найближчим часом  розпочнуться  роботи з утеплення  обох корпусів лікувального закладу та заміни старих  вхідних дверей  на енергозберігаючі металопластикові.