Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> У парку культури та відпочинку «Придніпровський» відбудеться дитячо-розважальне свято у рамках акції «Серце до серця»

У парку культури та відпочинку «Придніпровський» відбудеться дитячо-розважальне свято у рамках акції «Серце до серця»

Липень 22, 2021

 

У Кременчуці проходить благодійна акція «Серце до серця», у рамках якої триває збір коштів для  порятунку життя і здоров’я маленьких кременчужан. Цього року за зібрані кошти планують придбати медичне обладнання в неонатальне відділення пологового будинку Кременчука.

          Організатори благодійної акції «Серце до серця»  - Молодіжний Парламент Кременчука та Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, ВБФ «Серце до серця»  за  підтримки міської влади.

12 серпня у  парку культури та відпочинку «Придніпровський» відбудеться дитячо-розважальне свято у рамках акції «Серце до серця». Організатори готують малюків багато цікавого:  спортивні розваги, творчі майстер-класи, фотозони, аквагрим, лотерею з цінними подарунками, виступи творчих колективів та інше.