Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> Станом на 2 серпня 2021 року у Кременчуці оздоровлено понад 1700 дітей

Станом на 2 серпня 2021 року у Кременчуці оздоровлено понад 1700 дітей

Серпень 03, 2021

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням заступника міського голови Ольги Усанової відбулося засідання міського штабу з організації оздоровлення та відпочинку дітей при виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради.  Засідання  проходило в  онлайн-режимі.

За словами Ольги Усанової, у Кременчуці триває літнє оздоровлення дітей у позаміських закладах оздоровлення та відпочинку. Цього року у Кременчуці працює 4 позаміських заклади оздоровлення та відпочинку: два Кременчуцької міської ради – «Зоряний» та «Супутник», «Ерудит» Полтавської обласної ради та «Сонячний» АТ «Укртатнафта». В них вже відпочили і оздоровилися  понад 1700 дітей.

Варто зазначити, що  у міському бюджеті Кременчука щороку передбачаються кошти на  літнє оздоровлення  та відпочинок  дітей.  Бюджетні кошти спрямовуються на організацію  оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій, обдарованих дітей, дітей працівників бюджетної сфери, а також на часткове відшкодування вартості путівки для дітей, що виховуються у родинах кременчужан.  Путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або з частковою оплатою вартості путівки, яка сплачується за рахунок батьків або інших джерел, не заборонених законодавством.

Станом на  2 листопада  послугами оздоровлення та відпочинку дітей, на які спрямовуються кошти бюджету міста, вже охоплено 880 дітей Кременчуцької міської територіальної громади, з них відпочинком – 127 дітей ( вихованці Клубу юних моряків «Гардемарин» та діти з особливими потребами), 441 дитина - за рахунок путівок, придбаних за бюджетні кошти,  312 дітей - за рахунок відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку.

Департаментом у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради  у 2021 році за бюджетні кошти було придбано 290 путівок для дітей пільгових категорій. З бюджету Кременчуцької міської територіальної громади на ці цілі було спрямовано понад 2 млн. грн..

Вперше цього року було  організовано інклюзивний відпочинок для дітей з особливими потребами за рахунок коштів бюджету міста. 193 тисячі гривень з міського бюджету було виділено на путівки для  23  дітей з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування. Вони мали можливість відпочивати у позаміському  таборі «Супутник» відпочинку разом з супроводжуючою особою.  

312 дітей  скористалися відшкодуванням частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку. На фінансування програми  відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам оздоровлення та відпочинку за надані послуги з оздоровлення та відпочинку дітей, які зареєстровані на території Кременчуцької міської територіальної громади, виділено з міського  бюджету виділено 1,8 млн. грн. та близько 2,5 млн. - з обласного бюджету. Сума відшкодування на одну дитину віком від 7 до 18 років становить 2 510 гривень. Частковим відшкодуванням планується забезпечити 1195 дітей.

Керівники позаміських таборів відпочинку проінформували членів штабу про організацію роботи своїх закладів в умовах карантину, пов’язаного з розповсюдженням COVID-19. У зв’язку із необхідністю дотримання карантинних обмежень у всіх позаміських закладах відпочинку батьківські дні проходили в онлайнрежимі. Для того, щоб батьки  слідкували за тим, як відпочиває їх дитина, були створені групи у вайбері, щоденно викладалися фото і відео звіти у соціальних мережах тощо. Для дітей було організовано цікавий і змістовний відпочинок.

Цього року у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Кременчука планують оздоровити понад 2 тис. дітей: у  «Сонячному» - 850, «Ерудиті» - 233, «Зоряному» та «Супутнику» - більше 1000.