Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> До 13 серпня триває прийом заявок на участь у загальноміському конкурсі вишиванок «Вишиваний Кременчук -2021»

До 13 серпня триває прийом заявок на участь у загальноміському конкурсі вишиванок «Вишиваний Кременчук -2021»

Серпень 03, 2021

З нагоди  Дня Незалежності України у липні-серпні поточного року у Кременчуці відбудеться  традиційний загальноміський конкурс вишиванок «Вишиваний Кременчук».  Проводиться він  з метою популяризації національного одягу, духовного відродження української нації, виховання любові і бережливого ставлення до спадщини українського народу, шанобливого ставлення до майстрів народної творчості, виховання молодого покоління та поширення культурних традицій в Україні.

Організатори конкурсу -  виконавчий комітет Кременчуцької міської ради, департамент у справах сімей та дітей, управління культури і туризму.

На конкурс «Вишиваний Кременчук» подаються національні головні убори, вишиті сорочки, сукні, рушники та вишивки національного спрямування тощо. Вироби, що були визначені переможцями у номінаціях загальноміського конкурсу вишиванок «Вишиваний Кременчук» минулих років, не можуть брати участь у конкурсі.

Прийом заявок на участь у конкурсі триває з 21 липня  до 13 серпня 2021 року. З 17 серпня 2021 року до 20 серпня 2021 року до 16.00 години  проходитиме голосування на сторінці «Кременчуцькі новини» в соціальній мережі Фейсбук за адресою facebook.com/kremenchugnovosti. 20 серпня 2021 року  відбудеться демонстрація виробів учасниками конкурсу, визначення переможців членами журі в кожній з категорій,  23 серпня 2021 року – нагородження переможців.

Журі визначає переможця конкурсу в кожній із дев’яти номінацій:

- «Краща доросла вишиванка (сукня)»;

- «Краща дитяча вишиванка (сукня)»;

- «Краща родина у вишиванках»;

- «Кращий вишитий рушник»;

- «Краща оригінальна вишивка національного спрямування (картина, скатертина, серветка, тощо)»;

- «Краща автентична (старовинна) вишиванка»;

- «Краща вишиванка з бісеру»;

- «Кращий національний головний убір».

За результатами інтернет-голосування визначається переможець у номінації «Глядацьких симпатій».

Критерії конкурсних оцінок:

- відповідність народним традиціям;

- оригінальність;

- майстерність;

- складність техніки виконання;

- органічне поєднання національних художніх традицій та сучасних тенденцій.

Для участі в конкурсі до заявки додаються: 

- фото виробу;

- паспорт виробу (опис історії виробу, матеріал виробу, техніка виконання).

Програмою конкурсу передбачено:

- демонстрація виробу;

- представлення історії виробу (до 2-х хвилин);

- фотосесія;

- нагородження учасників конкурсу.

Фотозображення робіт, поданих на конкурс, з метою організації інтернет-голосування, розміщуються на сторінці «Кременчуцькі новини» в соціальній мережі Фейсбук за адресою facebook.com/kremenchugnovosti.

Переможці будуть  нагороджені грамотами та цінними подарунками. Усі учасники отримують дипломи за участь у конкурсі. Конкурсанти можуть бути відмічені спеціальними призами від членів журі, організаторів, партнерів та спонсорів.

Прийом заявок на участь у конкурсі здійснюється з 21 липня до 13 серпня 2021 року департаментом у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області за адресою: 39600,           м. Кременчук, пл. Перемоги, 2, к. 114 щодня з 08.00 до 16.00, крім вихідних та святкових днів.

Телефони для довідок: 73-12-83, 3-61-67, 098-839-11-61. Заявку можна заповнити в електронному вигляді та надіслати на електронну пошту 26217671@mail.gov.ua.

Заявку в електронному вигляді можна знайти на офіційному сайті Кременчуцької міської ради http://kremen.gov.ua в розділі Департамент у справах сімей та дітей (конкурси).