Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває енергомодернізація будівель закладів освіти

У Кременчуці триває енергомодернізація будівель закладів освіти

Серпень 05, 2021

В рамках реалізації проєкту підвищення енергоефективності громадських будівель м. Кременчука у дитячому дошкільному закладі № 23 вже встановлено 13 нових металопластикових вікон. Виконано також великий відсоток робіт з утеплення та фарбування будівлі  дошкільного навчального закладу.  Понад 15 вікон замінили і в дитячому дошкільному закладі № 2. Тут виконано близько 40 % робіт з енергомодернізації, роботи з утеплення та фарбування фасаду будівлі тривають.

Проєкт комплексної енергомодернізації громадських будівель охоплює 67 закладів освіти та медицини. Реалізується програма за кошти європейських партнерів,  в тому числі і 1,5 млн. євро грантової допомоги. Таке масштабне утеплення шкіл, садочків та лікарень ініціювали міський голова Віталій Малецький та народний депутат України Юрій Шаповалов.

На черзі роботи зі встановлення індивідуальних теплових пунктів у навчальних закладах. Це дасть їм можливість додатково економити 10-15 % теплової енергії.

Загалом на даний час у 32 з 67 об’єктів, де заплановано енергоможернізацію будівель, вже встановлено вікна, тривають внутрішні роботи з відновлення відкосів  та  зовнішнього  утеплення дитячих садочків. Роботи планують завершити до початку опалювального сезону.

Фотогалерея