Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці триває покіс бур’янів та карантинних рослин

У Кременчуці триває покіс бур’янів та карантинних рослин

Серпень 11, 2021

З початку сезону активного росту рослин у Кременчуці   проводиться покіс бур’янів та карантинних рослин.

Щодня  6  бригад (близько 20 косарів)  КП «Благоустрій Кременчука» косять рослинність на територіях, закріплених за підприємством: у міських парках та  скверах, на розподільчих смугах міських доріг та інших закріплених за підприємством територій. Щотижня вони викошують майже 19 га. території міста.

Цього тижня комунальники викошували бур’яни та карантинні рослини на проспекті Полтавському,  вул. Соломії Крушельницької, Чумацький шлях, Воїнів Інтернаціоналістів, Героїв Бреста та на інших територіях.

            Сьогодні  комунальники займалися покосом територій в парку біля АТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», біля ринку «Придніпровський»,  на вул. Українській, продовжували роботи на вул. Чумацький шлях та проспекті Полтавському.

Ще кілька бригад комунального підприємства наводять лад на зупинках громадського транспорту та прибирають сміття на територіях міських парків, скверів та зелених зон.

 

Фотогалерея