Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> Дитяче свято акції "Серце до серця" у парку "Придніпровський"

Дитяче свято акції "Серце до серця" у парку "Придніпровський"

Серпень 12, 2021

Сьогодні у парку культури та відпочинку «Придніпровський»  у межах акції ВБФ «Серце до серця» проходить  дитяче свято. Організатори заходу:  Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту,  підготували для юних кременчужан  чудову концертну програму та багато цікавих локацій.        

           Це і проведення майстер класів від об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, будинку дитячої та юнацької творчості, КЕНЦУМ, КМЦПО, ЦПО «Лідер», центру раннього розвитку «Мудрик», студії живопису та кераміки «Be.Pottery», учбового центру «Welcome & study».

 У парку працюють різноманітні локації, зокрема:  аквагрим, настільні ігри, малювання розмальовок, плетіння браслетів із резиночок, локація “ЕКОмолодь”, спортивна локація від КМЦФЗН «Спорт для всіх», спортивна локація від «banchballgame», локація дитячого центру робототехніки «ROBOT SCHOOL», безкоштовна гра «Лазертаг», Локація розваг та читання від дитячої бібліотеки, виставка спеціалізованої техніки, проведення первинного домедичного огляду (вимірювання тиску та інших важливих показників),  фотозони тощо.

Усі кошти, що будуть отримані з катання на атракціонах будуть спрямовані у фонд акції «Серце до серця», а кременчужани які стали власниками брендованих білетів стануть учасниками лотереї з цінними призами. Розіграш відбудеться о 20:00 на літній сцені.

          Нагадаємо, у Кременчуці проходить благодійна акція «Серце до серця», в рамках якої триває збір коштів для  порятунку життя і здоров’я маленьких кременчужан.   Цього року за зібрані кошти планують придбати медичне обладнання в неонатальне відділення пологового будинку Кременчука

Фотогалерея