Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Державного Прапора України

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем Державного Прапора України

Серпень 20, 2021

Шановні жителі Кременчуцької територіальної громади!

 

23 серпня Україна відзначає День Державного Прапора. Це свято  передує Дню незалежності України і є уособленням великої шани і поваги до  одного з головних символів держави. Для кожного українця синьо-жовтий прапор став невід’ємною часточкою душі. Його кольори говорять самі за себе – українці –це мирний і працелюбний народ.  З державним прапором в руках  сьогодні наші захисники відстоюють мир і свободу на сході України, саме державний прапор піднімався неодноразово на призові щогли олімпіад, доводячи всьому світу, що Україна –незалежна і могутня країна, саме державний прапор ми завжди  піднімаємо з особливим трепетом у серці в урочисті хвилини, і приспускаємо в хвилини скорботні.

Тож цінуймо наш прапор, бережімо його як святиню, і нехай він буде не тільки символом, а й надійним оберегом нашої неньки - України.

Зі святом, шановні жителі кременчуцької територіальної громади! Мирного неба над нашою країною, щедрих благословіть долі, злагоди і добробуту, щастя і здоров’я кожній родині.