Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Біля ПК «Нафтохімік» облаштовують сквер «Енерджи»

Біля ПК «Нафтохімік» облаштовують сквер «Енерджи»

Вересень 08, 2021

Наразі активними темпами ведеться облаштування зеленої зони біля палацу культури «Нафтохімік» - роботи проводять працівники комунальних підприємств «Благоустрій Кременчука» та  «Шляхове ремонтно-будівельне управління», а також робітники підрядних організацій.

Сквер «Енерджи» - спільний проєкт  міської влади та керівництва АТ «Укртатнафта». Завдяки якому зелена зона біля ПК «Нафтохімік» отримає нове життя. Тут по-новому сплановано територію, розбиті квітники, буде укладено тротуарну плитку на пішохідних доріжках та рулонну траву на газонах. У сквері також встановлять нові лави та проведуть мережі крапельного поливу для догляду за рослинами.

Головний озеленювач  комунального підприємства Світлана Кулинич зазначає, що наразі у сквері висаджують кущі  та дерева, зокрема: піраканту, напіввічнозелені декоративні кущі, саджанці сакури, а на  центральній клумбі -  барбарис та декоративні  злакові культури.

Окрім озеленення на прилеглій до скверу території проводяться також дорожні роботи. Працівники КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» ремонтують проїжджу частину дороги  провулку Грозненського. Наразі комунальники укладають  новий бортовий камінь  та дорожню основу, після чого приступлять до укладання нового асфальтного покриття.

Першу чергу робіт у  сквері «Енерджи» планують завершити до Дня нафтопереробника, другу – до Дня міста.

Фотогалерея