Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

5 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуцькій міській художній галереї проходитиме персональна ювілейна виставка Оксани Бойко « Мій Кременчук: легенди, історія, сучасність в картинах»

У Кременчуцькій міській художній галереї проходитиме персональна ювілейна виставка Оксани Бойко « Мій Кременчук: легенди, історія, сучасність в картинах»

Вересень 15, 2021

           З 17 вересня по 10 жовтня у Кременчуцькій міській художній галереї (вул. Коцюбинського, 4) проходитиме персональна ювілейна виставка  Оксани Бойко « Мій Кременчук: легенди, історія, сучасність в картинах». На виставці будуть представлені результати більш ніж двадцятирічної праці художниці: 170 графічних картин про Кременчук, марки, календарі, поштівки, герби, печатки. Відкриття виставки заплановано на 17 вересня  17.00, у ньому візьме участь  композитор Сергій Горюнович.  

    26 вересня на  літній сцені парку  культури і відпочинку «Придніпровський» відбудеться презентація книги Оксани Бойко «Легенди Кременчука в картинах».

          29 вересня о 14.00 Оксана Бойко презентуватиме  свою книгу «Легенди Кременчука в картинах» для професійної фахової спільноти вчителів української мови і літератури у Кременчуцькій міській художній галереї.