Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У рамках акції «Зелена толока» молодь проводить генеральне прибирання парку «Ювілейного»

У рамках акції «Зелена толока» молодь проводить генеральне прибирання парку «Ювілейного»

Вересень 17, 2021

           17 вересня  у рамках Всесвітнього дня прибирання "World Cleanup Day" у парку «Ювілейний» відбулася  традиційна  акція «Зелена толока». Цей екологічний захід, що спрямований на наведення у місті чистоти і порядку, проводиться у Кременчуці вже понад 15 років. 

          Сьогодні, вперше від початку пандемії COVID, молодіжний трудовий десант  зібрався у парку, щоб  зробити  його чистим і охайним - такий подарунок молодь з усього міста вирішила зробити Кременчуку до  його  450-ти річного ювілею. 

       Учасників «Зеленої толоки» привітав міський голова Віталій Малецький. Керівник міста зазначив, що завдяки наполегливій праці комунальників і ініціативній молоді, яка  дбає про чистоту міста, Кременчук може пишатися своїми затишними і чистими парками та скверами. А завдяки проведенню таких екологічних акцій змінилася і свідомість кременчужан. Жителі стали більше  цінувати працю людей, які щоденно дбають про те, щоб  наше  місто було найкращим.  Віталій Малецький також подякував організаторам акції: Молодіжному Парламенту Кременчука, Кременчуцькому міському комітету молодіжних організацій, управлінню молоді та спорту,  департамент освіти за організацію і проведення такого  важливого заходу.

          Варто зазначити, що  сьогодні навіть погода сприяє проведенню «Зеленої толоки», а учнівська молодь з усіх шкіл міста із задоволенням наводить лад у парковій зоні, де любить  проводити  вільний від навчання час. 

          За доброю традицією після завершення акції організатори підготували  для  її учасників  смачну кашу та чай.

Фотогалерея