Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Цього тижня у Кременчуці зареєстрована найбільша кількість звернень із приводу ГРВІ від початку року

Цього тижня у Кременчуці зареєстрована найбільша кількість звернень із приводу ГРВІ від початку року

Вересень 17, 2021

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.  

За її  інформацією, за поточний тиждень в амбулаторії сімейної медицини зі скаргами на ГРВІ звернулося 220  дорослих і 996 дітей. Ця кількість звернень із приводу ГРВІ від початку року є найбільшою.

 Пневмонію на цьому тижні було виявлено у 30 дорослих, встановлено 93 підозри на вірус нового типу і підтверджено 57 нових випадків  COVID-19. До речі, у порівнянні з попереднім періодом кількість підтверджених нових випадків на коновірусне захворювання збільшилася на 20 випадків.

Наразі в умовах стаціонару з діагнозом пневмонія перебувають 48  пацієнтів, 20  із них переносять хворобу у тяжкій формі.  

В інфекційному відділенні ЛІЛ «Кременчуцька» із діагнозом COVID-19 лікуються 15 кременчужан і 14 жителів прилеглих до міста районів. 18  пацієнтів відділення перебувають на кисневій підтримці.  Під наглядом сімейних лікарів амбулаторно вірус нового типу долають 97   кременчужан.

Всього від початку пандемії  в місті зареєстровано 9618  випадків COVID-19. Станом на сьогодні побороли цю інфекцію 9229 осіб, померли 277  громадян.   

Звертаємо увагу кременчужан на те, щоб призупинити подальше поширення коронавірусної хвороби, необхідно суворо дотримуватися комплексної профілактики вірусних інфекцій - зберігати дистанцію під час спілкування з людьми, носити засоби індивідуального захисту, користуватися розчинами для санітарної обробки рук  тощо. А також наголошуємо, що найдієвішим методом у профілактиці небезпечного вірусу нового типу є вакцинація.

Теги: #Новини