Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

12 °C

Ви тут: Новини >> 24 вересня у парку «Кагамлицький» відбудеться дитяче свято у рамках акції ВБФ «Серце до серця»

24 вересня у парку «Кагамлицький» відбудеться дитяче свято у рамках акції ВБФ «Серце до серця»

Вересень 21, 2021

24 вересня 2021 року у парку «Кагарлицький» з 16.00 до 20.00 відбудеться дитяче свято у рамках акції ВБФ «Серце до серця». Організатори заходу:  Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту,  підготували для юних кременчужан  чудову концертну програму та багато цікавих локацій. 

           Це і проведення майстер класів від об’єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, будинку дитячої та юнацької творчості, КЕНЦУМ, КМЦПО, ЦПО «Лідер», і спортивні розваги для дітей,  і безкоштовні аквагрим та фотозони.

Усі кошти, що будуть отримані з катання на атракціонах будуть спрямовані у фонд акції «Серце до серця», а кременчужани які стали власниками брендованих білетів стануть учасниками лотереї з цінними призами. Розіграш відбудеться о 19.30 на літній сцені.

          Нагадаємо, у Кременчуці проходить благодійна акція «Серце до серця», в рамках якої триває збір коштів для  порятунку життя і здоров’я маленьких кременчужан.   Цього року за зібрані кошти планують придбати медичне обладнання в неонатальне відділення пологового будинку Кременчука