Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

3 °C

Ви тут: Новини >> У картинній галереї "Наталії Юзефович" 23 вересня 2021 року відкривається виставка живопису і графіки «Від минулого до майбутнього»

У картинній галереї "Наталії Юзефович" 23 вересня 2021 року відкривається виставка живопису і графіки «Від минулого до майбутнього»

Вересень 22, 2021

У Кременчуці з нагоди  відзначення Дня міста в картинній галереї «Наталії Юзефович» 23 вересня 2021 року о 14.00 відкриється виставка живопису і графіки «Від минулого до майбутнього».

Близько 40 картин увійшли до виставки, присвяченій 450 річчю заснування міста.

Свої роботи представили 15 авторів. Учасники виставки мають різну освіту, вік, вподобання, тематику і стиль живопису, але їх поєднує любов та повага до нашого міста та його мешканців.

 Місто. Яким воно було, є сьогодні і буде в майбутньому?

Зруйнований храм, перебудований залізничний вокзал, панорама старого Крюкова формують образ минулого Кременчука, що залишився лише на картинах та світлинах, став його історією.

Сьогодення містазелені парки й затишні дворики, урбаністичні торгівельні центри і золотаві купола храмів, промислові райони і поетичні краєвиди Дніпра.