Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У сквері «Лесі Українки» висаджено дерева рідкісних порід

У сквері «Лесі Українки» висаджено дерева рідкісних порід

Вересень 24, 2021

У Кременчуці триває облаштування зелених зон та зон відпочинку у  різних мікрорайонах міста, з’являються нові сквери та  квітники.

У рамках реалізації Громадського бюджету  на проспекті Лесі Українки було закладено новий сквер, який носить ім’я  відомої  української письменниці, укладено доріжки із тротуарної плитки,  встановлено нові лавки та облаштовано клумби.

Минулого року  напередодні Дня міста було проведено  роботи з благоустрою  території скверу, та завдяки, в тому числі,  соціально-відповідальному бізнесу висаджено саджанці рідкісних порід дерев. Цього року у мікрорайоні Молодіжний  біля ПК «Нафтохімік» облаштовано ще один сквер з символічної назвою «Енерджи» та продовжено облаштування скверу імені Лесі Українки. Сьогодні міський голова Віталій Малецький висаджував у новому сквері дерева та кущі разом з генеральним директором  ЗАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» Віктором Івановим, директором з корпоративних питань цього підприємства Гінтаутасом Диргелою, представниками соціально-відповідального бізнесу, за кошти яких було придбано саджанці. Близько 100 дерев  та кущів рідкісних порід, а це:  туї Brabant, ялини звичайні і сосни кримські, липи серце листі «Tilia cordata», слива растопирена, «Nigra», робінія псевдо акація «Umbraculifera» створюватимуть затишок у сквері.

Міський голова Віталій Малецький подякував керівникам ЗАТ «Джей Ті Інтернешнл Україна» за багаторічну співпрацю  з міською владою, вагомий вклад підприємства у  вирішення важливих питань життєдіяльності нашого міста, благоустрій територій та підтримку його соціальної сфери  .  

 

 

Фотогалерея