Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> У Кременчуці з'явився сквер «Енержди»

У Кременчуці з'явився сквер «Енержди»

Вересень 24, 2021

Вже стало доброю традицією щороку у Кременчуці облаштовувати нові, або оновлені зони відпочинку для містян, і не тільки у центральній частині міста, а й у віддалених районах.

Сьогодні відбулося відкриття нової комфортної зеленої зони на Молодіжному – скверу «Енержди». Це прекрасний подарунок кременчужанам до 450-ти річного ювілею Кременчука.

В урочистому відкритті нового скверу взяли участь : народний депутат України Юрій Шаповалов, міський голова Віталій Малецький та виконуючий обов'язки першого заступника голови правління АТ «Укртатнафта» Руслан Ляпка.

Народний депутат України Юрій Шаповалов привітав кременчужан з Днем Кременчука та подякував керівницву АТ «Укртатнафта» за вагому допомогу місту, завдяки якій з`явився в тому числі і новий сквер «Енержди». Він також відмітив, що АТ «Укртатнафта» - одне із найкращих підприємств не тільки Кременчука, а й України, яке входить до десятки кращих платників податків.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що у Кременчуці чимало чудових зон відпочинку, де кременчужани можуть добре провести вільний час, поспілкуватися з друзями, показати наше місто його гостям з кращої сторони. Тепер чудовий сучасний сквер є і на Молодіжному. Віталій Малецький подякував керівництву ПАТ «Укртатнафта» за активну участь, в тому числі і фінансову, в реалізації цього проєкту. Завдяки їх ініціативі було розпочато реконструкцію території біля ПК «Нафохімік» та відрито фонтан. Міська влада підтримала це починання і продовжила реконструкцію зеленої зони біля палацу культури. Тож новий сквер є не просто прикладом плідної співпраці міської влади, депутатів, комунальних підприємств, а й соціально-відповідального бізнесу. Керівник міста щиро подякував будівельникам, а також озеленювачам КП «Благоустрій Кременчука», які доклали багато зусиль задля того, щоб сквер «Енерджи» було відкрито до Дня міста.

Народний депутат України Юрій Шаповалов, міський голова Віталій Малецький та керівники ПАТ "Укртатнафта" посадили у новому сквері молоді сакури як символ співпраці різних гілок влади та соціально-відповідального бізнесу.

А кращі творчі колективи палацу культури «Нафтохімік» подарували жителям Молодіжного чудову концертну програму, присвячену святкуванню Дня міста та відкриттю скверу «Енерджи».

Відтепер містяни та гості Кременчука зможуть із задоволенням гуляти і відпочивати у сквері «Енерджи», адже тут створені для цього всі умови: по-сучасному сплановано територію, розбиті квітники, укладено тротуарну плитку на пішохідних доріжках та рулонну траву на газонах, встановлено сучасне енергозбергігаюче освіттлення, проведені мережі крапельного поливу для догляду за рослинами.

 

 

 

 

Фотогалерея