Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Кращим студентам Кременчука вручили сертифікати на отримання стипендій Кременчуцької міської ради

Кращим студентам Кременчука вручили сертифікати на отримання стипендій Кременчуцької міської ради

Жовтень 01, 2021

Сьогодні заступник міського голови Руслан Проценко  разом із заступником начальника управління молоді та спорту Віталієм Волошко зустрілися зі  студентами - стипендіатами Кременчуцької міської ради, відзначеними за високі досягнення в навчальній діяльності та громадській роботі.

Вони привітали молодих людей, відзначивши, що саме завдяки активній і ініціативній молоді у Кременчуці відбувається багато позитивних змін.

Руслан Проценко  відмітив вагомий внесок молодіжних лідерів, студентів і просто небайдужих молодих людей у благодійну акцію «Серце до серця», яка щороку проводиться у нашому місті. Він також зазначив, що враховуючи думку молоді,  у Кременчуці  впроваджено систему «Безпечне місто». Так, під час опитування при визначенні індексу благополуччя молоді було з’ясовано, що молодих кременчужан найбільше турбує безпека на вулицях. Тож Кременчук взяв участь у  обласному конкурсі  всеукраїнського конкурсу громадських ініціатив з проектом «Безпечне місто», здобув перемогу,  і сьогодні у нашому місті встановлено близько 500 камер відеоспостереження у закладах освіти, охорони здоров’я, парках, скверах, місцях загального користування міста тощо.  Створено ситуаційний центр, куди з них надходить інформація, і можна стежити за  подіями в  місті в режимі онлайн. Впровадження цього проєкту в життя вже сьогодні дає позитивні результати, поліція має змогу оперативно реагувати на порушення громадського порядку, ДТП тощо, тож рівень безпеки на вулицях у Кременчуці підвищився.

 Після завершення зустрічі та вручення свідоцтв на отримання стипендії Кременчуцької міської ради Руслан Проценко познайомив молодь з роботою ситуативного центру системи «Безпечне місто».

Варто зазначити, що  вересня 2021 року по січень 2022 року включно 34 студенти вищих і професійно-технічних  навчальних закладів отримуватимуть стипендію Кременчуцької міської ради:  13 стипендій,  у сумі 1613 грн., призначено за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі студентам вищих навчальних закладів м. Кременчука, ще 13  таких же стипендій - за активну участь у громадському житті навчального закладу та міста; 4 стипендії, у сумі 1200 грн. - за визначні успіхи у навчанні та науковій роботі учням професійно-технічних навчальних закладів  міста та ще 4 такі стипендії  - за активну участь у громадському житті навчального закладу та міста.

Фотогалерея