Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

-1 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> 1 жовтня у парку «Кагамлицький» відбулося останнє у цьому році дитяче свято у рамках акції ВБФ «Серце до серця»

1 жовтня у парку «Кагамлицький» відбулося останнє у цьому році дитяче свято у рамках акції ВБФ «Серце до серця»

Жовтень 04, 2021

1 жовтня у парку «Кагарлицький» відбулося дитяче свято у рамках акції ВБФ «Серце до серця». Це завершеальний заахід у рамках акції. Його організатори : Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, управління молоді та спорту, підготували для юних кременчужан чудову концертну програму та багато цікавих локацій.

Це і проведення майстер класів, і спортивні розваги для дітей, і безкоштовні аквагрим та фотозони. Усі кошти, що будуть отримані з катання на атракціонах будуть спрямовані у фонд акції «Серце до серця».

Нагадаємо, у Кременчуці проходить благодійна акція «Серце до серця», в рамках якої триває збір коштів для порятунку життя і здоров’я маленьких кременчужан. Цього року за зібрані кошти планують придбати медичне обладнання в неонатальне відділення пологового будинку Кременчука.

Фотогалерея