Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

6 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Міський голова Віталій Малецький провів засідання штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років

Міський голова Віталій Малецький провів засідання штабу з підготовки до осінньо-зимового періоду 2021-2022 років

Жовтень 04, 2021

Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням  міського голови Віталія Малецького відбулося засідання штабу з  підготовки господарства Кременчуцької міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

Керівник міста особисто заслухав керівників всіх підприємств галузі щодо стану  підготовки до роботи  в зимовий період та поставив завдання щодо якнайшвидшого вирішення проблемних питань.

Перший заступник начальника департаменту житлово-комунального господарства Катерини Бутенко зазначила, що  майже всі житлово-комунальні підприємства технічно готові до початку опалювального сезону. На сьогоднішній день у Кременчуці 96%  багатоповерхових будинків готові прийняти теплоносій. Наразі тривають роботи із заповнення теплових мереж.

 КП «Теплоенерго» вже підготувало до початку опалювального періоду 100 % теплових мереж та теплових пунктів, та 16 котелень ( 96%). Наразі тривають ремонтні роботи на котельні № 620. За два тижні підрядники обіцяють завершити роботи з її реконструкції, але, за словами керівника комунального підприємства Віталія Одношевного, подачу тепла на час ремонту основного котла  можуть забезпечити невеликі котли. Цього року  КП «Теплоенерго» проведено заміну 2454 погонних метрів теплових мереж із 3560 запланованих, а також проведені заходи з  переоснащення котелень, що дасть їм можливість зменшити використання газу.

На Кременчуцькій ТЕЦ та ТЕЦ ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» тривають ремонти обладнання котелень, але  вони готові розпочати подачу тепла до житлових будинків та об’єктів соціальної сфери. Проблемними залишаються  питання  великої заборгованості населення перед теплопостачальними організаціями за спожиті послуги та питання  контрактування газу для Кременчуцької ТЕЦ  та ТЕЦ вагонобудівного заводу для опалення закладів соціальної сфери.

Міський голова Віталій  Малецький зазначив, що минулого тижня Президент України дав гарантію, що ціна газу для виробництва тепла для населення залишиться на рівні минулого року, по закладам соціально-культурної сфери питання вартості газу для виробництва теплової енергії наразі знаходиться у стадії вирішення. Керівник міста зазначив, що влада зробить все можливе, щоб Кременчук був з теплом.