Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Незважаючи на значне здорожчання вартості пального, громадський транспорт у Кременчуці забезпечив перевезення громадян

Незважаючи на значне здорожчання вартості пального, громадський транспорт у Кременчуці забезпечив перевезення громадян

Жовтень 04, 2021

Минулими вихідними в Україні відбулося значне зростання вартості  газу, у зв’язку з чим приватні перевізники оголосили  про неможливість обслуговування пасажирських перевезень без перегляду існуючих на даний момент тарифів на проїзд.

Начальник управлінням транспорту виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Руслан Івашина зазначив, що ситуація з пасажирськими перевезеннями у місті залишається напруженою. З керівниками автотранспортних підприємств, що забезпечують перевезення на міських маршрутах, було проведено перемовини щодо безперебійної роботи приватного автотранспорту  до вирішення цього проблемного питання на вищому рівні.

Керівники підприємств пішли на зустріч, і сьогодні маршрутні таксі виїхали на  міські маршрути, але зменшили кількість  одиниць автотранспорту.

Міський голова Віталій Малецький подякував перевізникам, які сьогодні в складних економічних умовах, вийшли на маршрути, щоб забезпечити доставку кременчужан до місць роботи і навчання.

В той же час керівник міста зазначив, що  альтернативою приватному транспорту є комунальний. У Кременчуці і надалі розвиватимуть його,  пускатимуть комунальні тролейбуси на автономному ходу за тими маршрутами, де вони ще не працюють, щоб кременчужани мали право вибору.

Вже найближчим часом планують пустити комунальний тролейбус за маршрутом 15-Б, розглядається також питання курсування комунального автотранспорту за марштрутом № 18.