Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

17 °C

Ви тут: Новини >> Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем захисника та захисниць України

Привітання міського голови Віталія Малецького з Днем захисника та захисниць України

Жовтень 13, 2021

Вельмишановні захисники та захисниці України!

 

Прийміть вітання з нагоди  державного свята!

День захисників і захисниць України – це свято мужності, геройства та беззавітного служіння Батьківщині.  Сьогодні ми вклоняємося українцям, які несли та несуть службу на захисті цілісності та незалежності нашої держави, тим патріотам, чий подвиг вписаний у найвеличніші сторінки національної історії.  

У нелегкий для нашої країни час висловлюю глибоку подяку та вдячність всім захисникам і захисницям української незалежності.   Ваші любов до рідної землі, витримка,  відданість національним інтересам і  непорушна віра  в Україну гідні для наслідування.  

Низький уклін усім українцям, які на волонтерських засадах підтримують нашу армію, та роблять значущий внесок у справу миру в Україні.

Щиро вітаю всіх захисників і захисниць України зі святом! Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, земних благ!  Нехай радістю та добром буде вкрита благословенна українська земля!