Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> Минулого тижня у Кременчуці було встановлено абсолютний рекорд із виявлення нових випадків коронавірусної інфекції

Минулого тижня у Кременчуці було встановлено абсолютний рекорд із виявлення нових випадків коронавірусної інфекції

Жовтень 25, 2021

Про це на штабі з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації повідомила заступник міського голови Ольга Усанова.  За її інформацією, у звітному періоді кількість нових зареєстрованих випадків коронавірусу становить 935.

На минулому тижні зі скаргами на ГРВІ до лікарів міста звернулися 792 дорослих і 613 дітей. Кількість цих звернень набагато збільшилася у порівнянні з попередніми тижнями. Для прикладу, на позаминулому тижні з симптомами ГРВІ медики  оглянули 704 дорослих кременчужан, а перед цим – 292 особи.

Збільшується кількість підозр на COVID-19. На минулому тижні таких було виставлено 665, а позаминулому – 551.  Лікарі зазначають, що кожна десята підозра на вірус нового типу встановлюється дітям. Різко зросла кількість виявлених пневмоній. Минулого тижня такий діагноз було встановлено 221 дорослому, проти 182 – на позаминулому тижні.

Заступник міського голови Ольга Усанова наголосила, що наразі за 4-ма показниками  із 6-ти Кременчук може бути віднесено до «червоної» зони протиепідемічної безпеки.  Майже всі ліжка ковідних шпиталів зайняті хворими. Ситуація в місті наближається до критичної.

Тож вкотре звертаємося до кременчужан із проханням суворо дотримуватися комплексної профілактики вірусних інфекцій, щоб не дати поширюватися вірусу нового типу, -  зберігати дистанцію під час спілкування з людьми, носити засоби індивідуального захисту, користуватися розчинами для санітарної обробки рук  тощо.  Найдієвішим захистом від коронавірусної інфекції є вакцинація.

 

Теги: #Новини