Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> З 26 жовтня заклади позашкільної освіти, комунальні заклади культури, комунальні заклади фізичної культури і спорту працюватимуть у дистанційному режимі

З 26 жовтня заклади позашкільної освіти, комунальні заклади культури, комунальні заклади фізичної культури і спорту працюватимуть у дистанційному режимі

Жовтень 26, 2021

Місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій розглянула питання про ускладнення епідемічної ситуації та запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Кременчуцької міської територіальної громади з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

  Заступник директора департаменту охорони  здоров’я Людмили Пономаренко ситуація щодо захворювання на ГРВІ, пневмонії та   COVID-19 у Кременчуці погіршується. З початку вересня  відмічається постійне зростання захворюваності  на гострі респіраторні вірусні інфекції, пневмонії та  COVID-19 серед дорослого та дитячого населення.  Протягом останніх двох тижнів фіксується різке підвищення  кількості нових випадків захворювання коронавірусною хворобою. З 11.10.2021  кількість нових випадків захворювання перевищує 100 осіб на день.

  На стаціонарному лікуванні в комунальному некомерційному медичному підприємстві «Кременчуцька міська дитяча лікарня» станом на 26.10.2021 перебуває 16 дітей  з підтвердженим COVID-19 та 4 дитини з підозрою COVID-19, перебіг захворювання   у них середньої важкості.  На жаль, вже є підтверджений  випадок захворювання  на коронавірусну хворобу у немовляти.

Наразі  у Кременчуці зареєстровано всього 11627 випадків захворювання на COVID-19, одужало - 9617 осіб, померло - 324 хворих. На стаціонарному лікуванні перебуває 162 дорослих (111 - м. Кременчук та 51 - прилеглі райони) з підозрою на COVID-19 – 31 пацієнт. 179 осіб перебуває на кисневій підтримці.

Людмила Пономаренко підкреслює, що перебіг коронавірусної хвороби  у цю хвилю значно складніший, ніж був навесні поточного та восени минулого року.  

Розглянувши це питання, з метою запобігання поширенню вірусної інфекції серед дитячого населення,  прийнято рішення  запровадити з 26.10.2021 терміном на чотири тижні  у підпорядкованих комунальних закладах позашкільної освіти, комунальних закладах культури, комунальних закладах фізичної культури і спорту Кременчуцької міської територіальної громади режим роботи закладів з використанням технологій дистанційного навчання.

 

 

Теги: #Новини #