Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці розпочато реалізацію проєкту громадського бюджету 2020 – «Озеро Силікатне - для відпочинку придатне»

У Кременчуці розпочато реалізацію проєкту громадського бюджету 2020 – «Озеро Силікатне - для відпочинку придатне»

Жовтень 29, 2021

Цього тижня розпочато реалізацію проєкту "Озеро Силікатне - для відпочинку придатне" - одного із переможців громадського бюджету минулого року.  Він спрямований  на облаштування ще однієї  зони відпочинку для мешканців та гостей Кременчука.

Озеро Селікатне – це штучна водойма, яка  знаходиться на території парку «Студентський»,  що на  І Занасипі. У 2020 році  цій рекреаційній зоні виповнилося 50 років.  Заради її збереження, кременчужани розробили і подали  на громадський бюджет цей проєкт. В результаті його реалізації буде проведено очищення берегової і водної частини озера та облаштовано зону відпочинку поряд з ним.

Наразі проводиться розчищення території прилеглої до озера та самої водойми.

Міський голова Віталій Малецький зазначив, що роботи з благоустрою місць відпочинку на території нашого міста будуть продовжуватися і надалі. У планах облаштування зелених зон на території Потоківської громади, яка нещодавно приєдналася до Кременчука.