Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

2 °C

новини за сьогодні

Ви тут: Новини >> Триває прийом робіт на конкурс творчості серед дітей з інвалідністю «Я мрію – я живу»

Триває прийом робіт на конкурс творчості серед дітей з інвалідністю «Я мрію – я живу»

Листопад 08, 2021

З метою виявлення, розвитку та підтримка творчо-обдарованих дітей з інвалідністю, створення умов для подальшого розвитку їх творчих здібностей,  стимулювання бажання удосконалювати та розвивати творчі навички, привернення уваги суспільства до проблеми дітей з інвалідністю, акцентування уваги на тому, що такі діти та їхні сім’ї є частиною нашого суспільства з 25 жовтня  до 3 грудня 2021 року у Кременчуці проходитиме міський конкурс творчості серед дітей з інвалідністю «Я мрію – я живу».

Організатор конкурсу - департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області.

Участь  у ньому можуть взяти діти з інвалідністю віком від 6 до 18 років, надавши індивідуальні роботи, які за своєю естетикою не протирічать загальним принципам гуманізму, доброти, любові, присвячені темі «Я мрію – я живу»:

- малюнки (формат А 3, А 4), виконані фарбами, олівцями, фломастерами тощо;

- саморобки;

- поетичні твори, проза.

Роботи приймаються з 25 жовтня 2021 року по 29 листопада 2021 року, з наступними обов’язковими відомостями про автора (українською мовою):

- назва роботи;

- прізвище, ім'я, по батькові;

- дата народження;

- адреса проживання, контактний телефон;

- навчальний заклад;

Виставка кращих робіт, нагородження переможців та учасників конкурсу відбудеться у комунальному закладі позашкільної освіти «Кременчуцький міський Будинок дитячої та юнацької творчості» (вул. Миколи Залудяка,                буд. 14, 3 поверх) 03 грудня 2021 року о 13.00.

Роботи надсилати за адресою: м. Кременчук, площа Перемоги, 2, Департамент у справах сімей та дітей Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області, каб. 114, тел. 73-12-83,                       098-839-11-61.