Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний вебпортал Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області та виконавчого комітету

0 °C

Ви тут: Новини >> У Кременчуці за будь-якої погоди щоденно тривають роботи з будівництва нового мосту.

У Кременчуці за будь-якої погоди щоденно тривають роботи з будівництва нового мосту.

Січень 11, 2022

Про це повідомляє народний депутат України Юрій Шаповалов. Він зазначає: " У Кременчуці за будь-якої погоди щоденно тривають роботи з будівництва нового мосту. І сьогодні хочу розповісти вам про деякі цікаві деталі, про які ви, можливо, не знали.

1. Металеві труби для опор мосту доставляються на місце встановлення буксирами, які тягнуть їх від пірсу просто по воді. Вже на місці будівництва пілонів встановлений на баржі кран піднімає їх для подальшого занурення.

2. Кожна труба має діаметр 2 метри, а ось довжина їхня – різна. Вона може бути 32, 34 чи навіть 36 метрів. Довжина кожної труби була розрахована проєктантами завчасно, залежно від рельєфу дна. І тепер встановлюється у точно визначене місце.

3. Для заглиблення труб спочатку використовують віброзаглиблювач та дизель-молот. При досягненні скельних гранітних порід починає працювати бурова установка Wirth. Суміш піску, граніту й води, яка утворюється під час буріння, викачується з труби і спеціальним рукавом подається на баржу. Цю суміш вивозять на берег, де утилізують.

Нагадаю, що новий міст будує відома компанія Doğuş. Зараз у роботах задіяно близько 200 спеціалістів із Туреччини й України".

Фотогалерея