Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> Наразі масштабні дорожні роботи тривають на вул. Київській

Наразі масштабні дорожні роботи тривають на вул. Київській

Травень 25, 2016

Наразі масштабні дорожні роботи тривають на вул. Київській

Упродовж 24 травня бригади дорожників КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» заасфальтувало 915 кв. метрів дорожнього покриття на автомагістралі по вулиці Київській. Наразі на цьому автошляху тривають  масштабні дорожні роботи. В них задіяна максимальна кількість спецтехніки та працівників. Також поточний ремонт асфальтобетонного покриття триває на вул. Соборній, Московській, Гагаріна, Шевченка, 1905 року.
На минулій апаратній нараді міський голова Віталій Малецький зробив зауваження щодо організації проведення дорожніх робіт у місті. Він наголосив, що їх «географія» надто розтягнута, внаслідок чого дорожники не встигають своєчасно залатати відфрезеровані ділянки доріг. Це, в першу чергу,  створює неабиякі  труднощі для руху автомобільного транспорту. Керівник міста поставив завдання перед начальником УЖКГ міста Іваном Москаликом, директором КП «ШРБУ» Валерієм Кірєєвим мати чіткий план   ремонтів доріг у місті з урахуванням того моменту, щоб бригади дорожників за день-два встигали класти асфальт на місця, де до цього  працювала фреза. Керівник міста також наголошував на дотриманні вимог  техніки безпеки під час проведення ремонтних робіт як для самих дорожників, так і для водіїв транспортних засобів.

Фотогалерея