Триває процес переносу даних та наповнення нового веб-порталу. Деякі матеріали можуть бути тимчасово або постійно недоступні

Офіційний веб-портал Кременчуцької міської ради
та виконавчого комітету

22 °C

Ви тут: Новини >> Університет Третього віку відзначив завершення ювілейного начального року

Університет Третього віку відзначив завершення ювілейного начального року

Травень 25, 2016

Університет Третього віку відзначив завершення ювілейного начального року

24 травня завершився навчальний рік 2015-2016 років в Університеті третього віку, що працює на правобережжі Кременчука. П’ять років тому університет третього віку Крюківського району покликав на навчання трохи більше ста пенсіонерів. Сьогодні кількість студентів поважного віку зросла майже вдвічі. Навчальний заклад для людей поважного віку постійно  розвивається. Від початку його заснування з  двох до семи збільшилася кількість його факультетів. Разом з тим розвиваються та змінюються студенти. Вивчають історію та краєзнавство, інформаційні технології та правознавство, основи психології та правознавство, іноземні мови.
Із ювілейною датою та закінченням навчального року студентів та викладачів привітала заступник міського голови Ольга Усанова. Вона відмітила, що жага до знань кременчужан поважного віку є прикладом для підростаючого покоління у своєму постійному розвитку. Ольга Усанова побажала колективу Університету Третього віку подальшого процвітання та зустріти ще багато ювілейних дат.
На заході почесними  грамотами відзначили тих фахівців та викладачів, які доклали чималих зусиль до організації навчання літніх людей. Нагородили і найкращих та старанних студентів університет третього віку Крюківського району. Студенти, які навчалися в університеті впродовж кількох років, отримали сертифікати про отриманні знання, а свої таланти пенсіонери продемонстрували на сцені.


Фотогалерея